| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu ceva timp am creat o poveste pe wattpad si daca aveti cont, poate ma ajutati si cu alte pareri in afara de cele pe care le am deja. Multumesc mult!

http://www.wattpad.com/story/3287512-vampirul-din-carte

5 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Sincer sa fiu, cunoscator de multa vreme al Wattpad-ului iti pot da o parere. Si, desi n-am citit nimic, ci doar mi-am aruncat privirile peste prima "pagina" mi s-a parut lipist de stralucire, cu dialoguri anoste. Nu cumva sa ti se para ca daca esti posedata cu mii de vizualizari la povestea ta, musai esti o scriitoare forte buna sau povestea ta este una asemenea. Ideea este clar cliseistica. Citeste mai multe carti si iti vei da seama unde gresesti, chiar daca cei care iti citesc te ung cu dulcegarii, fiindca trebuie sa recunoastem, probabil nu ai mai mult de 14 ani si nici cititoarele tale inraite. Mult success in continuare cu vampireala!winking

| mdm96 a răspuns (pentru Morphines):

Apreciez foarte mult faptul ca mi-ai spus parerea ta referitor la povestea mea. Dar, si sper sa nu te superi ca iti spun asta, cred ca ar trebuie sa citesti mai mult din ceea ce am scris inainte de a ma compara cu toate fetitele de 14 ani care scriu tot ceea ce le trece prin cap. Si ai putea sa imi spui te rog de ce povestea mea ti se pare cliseica? Oricum, dupa cum spuneam, sper ca nu te-ai suparat pe mine pentru acest raspuns, nu vreau sa par vreo nebuna care se certa cu altii doar pentru ca si-au spus parerea! Multumesc anticipat!

| Morphines a răspuns (pentru mdm96):

Stai linistita, nici vorba sa ma fi suparat! happy Ai dreptate, in mod normal ar fi trebuit sa citesc mai mult si cei drept s-ar putea sa fi vorbit mai dur si asta pentru ca Wattpad-ul a devenit de cateva luni bune un puhoi de fanfic-uri cu 1D si toate cele. Ma refeream ca este cliseistica prin faptul ca este cu/despre vampire. Zau, prea multa vampireala, nu ca n-ar fi interesanta. Oricum, din ce am citit n-am observant greseli gramaticale, ceea ce este mai mult decat ok. Cu placer, pentru orice si mult success in continuare!winking

| mdm96 a răspuns (pentru Morphines):

Iti multumesc mult ca mi-ai raspuns si sunt foarte bucuroasa ca nu te-ai suparat! Si nu a fost dur deloc ceea ce ai spus deoarece sunt de acord cu tot ce ai spus despre majoritatea scriitoarelor de pe wattpad. One Direction si Justin Bieber la fiecare pas! Oricum, multumesc din nou pentru raspuns si parere!

| Morphines a răspuns (pentru mdm96):

Cu cea mai mare placere! happy