| anonim_4396 a întrebat:

In vara am avut o relatie cu doi baieti, dar doar la unul am tinut cu adevart si inca tin dar el s-a despartit de mine pentru alta (desi el mi-a zis alt motiv pentru care se desparte de mine) si acum suntem doar prieteni, iar de curand am avut un vis cam ciudat legat de cei doi.Ma impacasem cu cel l-a care nu am tinut iar atunci a aparut celalalt si mi-a zis ca fac o greseala daca o sa contiui acea relatie, iar eu i-am zis ca acelasi lucru i-am zis si eu cand se despartise de mine in vara si atunci ne-am sarutat dar peste cateva zile se despartise de mine din acelasi motiv care mi l-a zis el in vara in realitate. Daca stie cineva ce poate semnifica acest vis va rog mult sa imi ziceti.

1 răspuns:
| adyriadry a răspuns:

Oau cam compilcat multe vise cear se antampla an viata reala cand te astepti mai putin pot va deveni realitate cine stie. dra cu mai iestu cu celalalt la care nu ti? el are alta? ati ancercat sa va mai anpacati? cesti pote va mai exista pentru voi anca o sansa? gandeste pote ati spune ceva visul?