| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Am fost cu un baiat iarna si apoi eu m`am despartit de el pentru ca ma plictisisem. el s`a pus cu prietena mea si au stat cam 2 saptamanathinking Apoi el s`a impacat cu fosta lui prietena de care se despartise ca sa fie cu mine.Acum 2 saptamani a venit pe la mine la bloc cu alti prieteni si stateam asa pana ne-am sarutat.Asta a tinut cateva zile deoarece eu o sa port aparat dentar curand(el stia chestia asta dar tot continua sa se sarute cu mine). Intr`o seara ne-am certat si de atunci nu mai vorbim asa des aproape deloclaughing as vrea sa stiu : 1.De ce se saruta cu mine stiind ca voi purta aparat dentar? 2:cum as putea sa ma mai intalnesc cu el, deoarece ador cum saruta :d? Ce as putea sa ii spun ca sa ne intalnimbig grin? Dau funda

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

1.nu il intereseaza de aparatu taw dentar(sau poate vrea sa te pupe cat mai poate)
2.iesi cu pr tai pe unde iese el
3.ii spui sa va intalniti cand va mai pupati sau sunteti unu langa altu

| Nobodyy a răspuns:

1.Poate nu conteaza pentru el ca ai aparat dentar.
2. Vorbesti cu el pe mess si ii propui sa iesiti sau vorbesti cu prietenii vostri comuni sa iesiti mai multi si poate va veni si el.
3.Am zis la 2.

| Andrei_4998 a răspuns:

1.pentru ca te place sau vroia sa-si bata joc de tine
2.pai te bagi cu el
3.ii spui cati place cum saruta si ca vrei sa fii cu el
succes