| OnlyGirl_5272 a întrebat:

:*
Intrebare pentru baietiihee hee:
V-ar deranja daca ati gasi o ft de care v-ar placea f.mult dar are sanii mici, In rest arata f.bine! Ati fi cu ea?:s!

Foounda la rasp care imi placee:Xstraight face!

2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Mnah eu am trecut aproape sigur de varsta celor de mai jos, nu visez cu ochi deschisi si nu promit luna de pe cer. No sa dau nici un raspuns care sa-ti placa doar pentru a primi o funda. Sincer poate sa fie oricat de draguta... Daca are sub 85-90 nu o sa-mi placa... oricat d eperfecta ar fi in rest. Evident difera si de varsta ca daca are 14 "tinta" ii una si la 19 i alta tongue

| Joe_9187 a răspuns:

Mie cand mi se pune pata pe o fata, nu ma mai intereseaza ca zice cutare ca are sanii mici sau ca zice cutare ca are mai stiu eu ce. Atunci cand ma indragostesc, in ochii mei acea fata e perfecta din orice punct de vedere.:X