| Deea0419 a întrebat:

Baietii,daca a-ti avea o iubita miniona bine..nu atat de miniona 1, 56 si voi a-ti fi inalti v-ar deranja lucru asta? adica daca in rest ar arata ok si doar inaltimea ar fi cam nasoala v-ar deranja cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Anonymous95 a răspuns:

Eu am 1.80 iar iubita mea are 1.60. O iubesc asa cum e. E scumpa foc :X.

Deci sa nu fii complexata de inaltime happy Cine te iubeste, te accepta asa cum esti.

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Exista alte criterii, uneori inexplicabile, care constituie motive de atractie intre parteneri.In cazul pus de tine, nu cred sa deranjeze pe nimeni.Numai ca sunt rare cazurile in care el sa fie mai minion.

| JASMYNA88 a răspuns:

Draga mea, stiu ca nu sunt baiat(cel putin azi dimineata nu eramlaughing) dar intr-o relatie inaltimea e ultimul factor care conteaza. conteaza respectul, iubirea si sinceritatea! nu iti fa griji, baietilor inalti de obicei le plac fetele mai mici de statura, cum si noua ne plac cei mai inaltibig grin

| împartezâmbete a răspuns:

Nu nu din partea mea sufletul conteaza cel mai mult inaltimea e undeva pe locul 3-4 in clasamentul meu

| abNb a răspuns:

Nu... fetele arata mai bine mici. Cele mari parca sunt... habar nu am cum sa le descriu. In concluzie nu e nimic daca esti mica si frumoasa, ba din contra vei avea succesc mai mare!