| AloneInTheDarkness a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ati putea iubi un baiat care are dintii sparti sau ati fugi de el ca de dracu? Eu am o parte din dinti sparti si mie teama ii voi pierde, sau ca ca nicio fata nu o sa se uite la mine in felul asta? Va rog raspundety sincer si fra mistouri crying

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Ii ai cum ii ai, dar asculta-ma: du-te la dentist cat mai curand! Pentru binele tau... nu mai e vorba aici ca daca te plac fetele, e vorba de sanatatea ta, care trebuie pusa pe primul loc!

| TheAce a răspuns:

Dintii se vor repara cu ajutorul dentistului la care esti obligat sa mergi pentru ca altfel risti afectiuni mari, dincolo de pierderea dintilor (problemele dentale sunt o sursa frecventa de infarct miocardic si probleme cardiace si nu numai...). Cu noua dantura vei fi si sanatos si vei sis capa de complexul tau cu fetele. Apeleaza la un dentist cat mai rapid, e sanatatea ta la mijloc!

| mytzy1999 a răspuns:

Sfatul meu este sa apelezi la un stomatolog cat mai curand altfel nu numai k nu o sa ai mari probleme cu dantura dar nici o fata nu se mai uita la tine sincer :d