| roby23 a întrebat:

Intrebare pentru fete, un raspuns sincer va rog: Ati putea iubi un baiat mai mic va voi? Spre ex el 20 ea 23...

3 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Niciodata

| justblack a răspuns:

Roby, dragostea nu are varsta. daca tu o iubesti si ea te iubeste este tot ce conteaza.Stai linistit in leg cu asta cui nu-i ii convine sa nu se bage

| EvyEm a răspuns:

De ce sa nu poti? Daca nu este foarte "mic" - adica nu cu 10 ani... maxim 4-5 ani - nu vad nicio problema. Dragostea nu tine cont de varsta.