| imhere4u a întrebat:

(intrebare pentru fete) Voi cum atrage-ti atentia baietilor de care va place (in sensul bun, bineinteles)?

Răspuns Câştigător
| elizayo a răspuns:

Zambeste de fiecare data cand vorbesti cu el, baietii sunt atrasi de fetele care zambesc. Poarta-te natural fi tu de fiecare data mult noroc

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Nimic,ca eu nu ma tin dupa baieti, astept ca ei sa vina la mine fiind eu insami naturala!

| TheAvenger a răspuns:

Nu fac nimic special. dacă mă place, o să se bage el în seamă cu mine. dacă nu, nu.io nu prea sunt genul care se ține după vreun tip.