| Vrros96 a întrebat:

Cum să mă îmbrac pentru a atrage atenția unei fete pe stradă?
Nouă băieților ne place să vedem fete cu blugi mai strâmți la o fată, dar unei fete ce ii place sa vadă la un băiat pe stradă? Mă refer strict la aspectul fizic.Cer părerea mai mult a fetelor. ????

Răspuns Câştigător
| FredericChopin a răspuns:

Umbla si tu sexy boss de ex cu o camasa cu pieptul gol si pantaloni scurti (la vara asta) sau merfi la sala si fa muschi fetelor le place muschii (le excita cred) da cam asta ar fi acum depinde si de tine de gesturile talr de comportament etc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cat mai normal si curat posibil.
Fara blugi rupti sau prea mari, sa mergi cu ei in vine, fara tricouri si pantaloni de sport, spalat si pieptanat pe par, barbierit si mirosind usor a parfum. Eu ti-as sugera sa renunti la tenisi si adidasi, purtand pantofi.

| Emma30555 a răspuns:

Îmbracă te modern si cu gust. Ai dar funda unui răspuns dar sa stii ca pantaloni scurți si camasa descheiata nu prea este ok, este țărănesc, si probabil raspunsul era dat la mișto, nu știu dacă si tu ai dat funda la mișto

| mdc98 a răspuns:

Pantaloni de trening gri

| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Vor sa te vada cu rahaturi palm angels, vagabond, haine scumpe

| Anna71 a răspuns:

Bună! Cu siguranță nu tot blugi mulați laughing) sau cu turul lăsat până la genunchi și așa mai departe. Mie personal îmi place când băieții poartă cămașă.