| Gabosul a întrebat:

la ce liceu bunicel pot sa intru daca am media de admitere in jur de 8.20? =] dau funda! liceul sa fie din Constanta ma gandeam sa dau la George Calinescu ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Da e un liceu bun dar trebuie neaparat sa iei bilingvul pentru a intra acolo. De ce nu incerci si al Decebal? eu am 9.85 si ma duc acolo desi se intra si cu 8.30 Sunt bune amandpua dar mai sunt, de exemplu Eminescu. e mai departe dar e un liceu f bun. ^^ Sper sa faci o alegere corecta, baftawinking