| cυρcαкє a întrebat:

Buna TPU.La jocul lady popular nu pot sa trec de level 0 ca nu pot face un scop.Vad mai jos ca scrie la acel scop,, Trebuie să te duci la stilist la 'Beauty' în ce centru.Alege un stil al părului cu două codiţe şi fă-ţi părul negru. ", si nu stiu unde e stilistul beauty.Plss ziceti-mi ce trebuie sa fac.

Răspuns Câştigător
| mjdhr a răspuns:

Te uiti la scopuri la imaginea pe care o arata cu parul ei(cele 2 codite) si o cauti dupa la stilist smug si ii alegi culoarea