| pitikaaaa a întrebat:

Deci pe site`ul "Lady Popular" nu merge sa trec mai departe am dat la "domnisoara mea" la "scopuri" si am facut 2 din 3 scopuri iar pe al treilea nu pot sa-l fac.Imi cere sa o duc la salon "Beauty" si sa Aleg un stil al părului cu două codiţe şi sa-i fac părul negru.
Si am fost la salon am ales un stil cu doua codite i l-am facut negru si nimic nu mere dc?straight face

Răspuns Câştigător
| εїз Ir εїз a răspuns:

Deoarece nu ai mozilla firefox... Asa mi s-a intamplat si mie. Daca vrei, imi dai parola ta si se rezolva treaba(printr-un mesaj). Te trec eu de nivel 0 si promit ca nu o sa mai umblu pe contul tau dupa ce imi fac treabawinking

9 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Vezi exact care stil, daca e cel care trebuie, cred ca are ceva site-ul(probleme tehnice), incearca un pic mai tirziu, cind isi va reveni.

| εїз Ir εїз a răspuns:

Stii de ce?
Deoarece trebuie sa ai mozilla firefox si sa ai instalat Adobe flash player.si eu am patit la fel dar mi-a zis o persoana ce si cum trebuie sa fac ca sa mearga.succes!

| εїз Ir εїз a răspuns:

Trimite mesaj cu user si parola si te trec eu.

| OrochiFan a răspuns:

Mie m-ia mers dar poate ca nu ai facut tu alte scopuri care trebuiau facute

| OrochiFan a răspuns:

Sau poate n-ai destui bani

| OrochiFan a răspuns:

Dar, este extensie dar si coafura, iar tie iti trebuie coafura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trbuie sa salvezi stilul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi sa imtamplat la fel am stat 2saptamani la acel nivel dar sti care era problema? cauta foarte bine la coafuri si nu pune extensile acelea cu coditze

| pissy92 a răspuns:

Ai reusit? au dreptate fetele si eu am patit la fel nu trebuie sa-ti pui codite care costa 20 de bani ci codite de 50 de bani le gasesti la coafuri