| kiddakiddulina a întrebat:

La mine in scoala eu un baiat super dragut si nu stiu cum sa fac sa ii atrag atentia sau sa aflu daca ma place plss ajutati-ma!:X

1 răspuns:
| daniellahd a răspuns:

Pai scumpa mea. si eu am fost in situatia ta nu odata ci de mai multe ori! Inceacra sa iti faci prieteni comuni cu ai lui.sa te intelegi bine si sa afli catee ceva despre el. poti sa pui un amic de al tau ca e baiah.sa vorbeasca cu el.sh sa afli! si eu am fost la fell! :d! :*