| Helpeeer a întrebat:

La scoala,e un baiat, dragut.Ne stim de multa vreme dar nu pot spune ca am vorbit prea mult.De ceva timp(cateva saptamani) se tot uita la mine in pauze,in timpul orelor si se tot baga in seama cu mine(avand in vedere ca inainte cred ca esxistau zile,poate saptamani in care nu vorbeam nimic).Si mie imi place de el, insa nu stiu daca lui chiar ii place de mine.Voi ce credeti? funda si vot la raspunsuri

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu sunt sigura ca te place, daca nu ar fi asa nici macar nu s-ar uita la tine

| Vvistula a răspuns:

AsA mai faceam si eu oricum daca nu se intampla ceva intre voi nu o sa il mai placi, eu ca baiat eram mai rusinos si am pierdut foarte mult din cauza asta la acest capitol.

| Elenaaaaaa a răspuns:

Poi cred ca baiatul te place, asteapta sa ia el initiativa sigur te va baga in seama pe mess sau te va suna. Dar unii baieti chiar daca te plac nu fac lucrul asta(adica chiar daca te plac nu te baga in seama) nu stiu de ce! Daca chiar il placi ia tu initiativa