| Puffi188 a întrebat:

m-am certat cu cea mai buna prietena a mea,a inceput pur si simplu dintr-o data sa ma ignore si sa spuna lucruri urate la adresa mea,am intrebat-o despre ce este vorba,dar nu vrea sa imi raspunda,si pe alta parte mi-am cerut si scuze, ma puteti ajuta?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lia340 a răspuns:

Te-a vorbit cineva de rau probabil. Poate ea a avut parte de un eveniment nefericit in ultima perioada si persoana vinovata ca sa se descotoroseasca de vina a aruncat-o asupra ta...
Asteapta putin timp pana se mai calmeaza apoi intreab-o din nou care e problema, ai putea de asemenea sa o asiguri ca tu nu ai facut nimic rau si ca ai fost o prietena adevarata.
In caz ca nu vrea cu niciun pret vreo discutie, trimite-i un mesaj pe facebook sau e-mail.

2 răspunsuri:
| popmirgea1999 a răspuns:

Las-o, tot ea o sa-si dea seama ca a gresit, daca tu nu ai facut nimic care sa o fi suparat. asa cum acum te ignora, maine o sa vina din nou la tine, crede-ma, iti spun din propria experienta. timpul le va demonsta pe toate, ideea e doar sa ai rabdare. ps. nu exista prieteni adevarati, cu timpul o sa-ti dau si tu seama.

| SebastianBoanca a răspuns:

Pai a facut chestiile alea la nervi probabil, sau poate le tinea in ea si sub impulsul emotiilor ti te-a spus acum. E una din doua. Craciun fericit! happy