| AdrianaSmileBă a întrebat:

M-am certat cu prietena mea cea mai bunacrying
Si nahvreau sa ma impac cu eacrying da nu stiu cumcrying
Ma simt cam singura ca in fiecare zi ieseam cu ea pe afarasad... si na ne distram o cunosc de cand eram micacrying
Eu nu sunt supy pe eacrying
dar ea dasad
as vrea sa ne impacam.
Un sfat va rog?

Dau FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Daca tu esti vinovata din cauza certei voastre, ar trebui urgent sa-ti ceri scuze.
Dar daca ea e vinovata...in locul tau as astepta-o pe ea sa faca primul pas...si eu am iertat-o de multe ori pe fosta mea prietena, dar la un moment dat mi-a ajuns, ai mi-am dat seama ca nu mi-a fost niciodata prietena.acum imi lipseste, dar viata merge inainte!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce te-ai certat.
Te-ai gandit ca poate si ea se simte singura acum? Incearca sa ii ceri scuze si sa ii spui ca erai foarte nervoasa atunci cand v-ati certat si ca iti versi nervioi pe cine iti sta in cale. si p[oate ar trebui sa-i spui ca te simti singura si sa iti ceri scuze cu o fata plouata. la mine merge mereuwinking

| andraMiau a răspuns:

Poti sa o suni si sa iti ceri iertare, pentru ca v.ati certat. Daca va impacati cheam-o afara si fa cinste cu un sucwinking. Dar daca te simti mai sigura pe tine poti incerca sa trimiti mesaje la inceput.iar daca raspunde la ele o poti suna. Bafta!