| YourDwarf a întrebat:

Buna TPU.m-am certat cu prietena mea si vreau sa o fac sa-si ceara ea scuze si sa-i fac in ciuda ca ma pot distra si cu alte colege etc.dau funda, va rog.Multumesc.

6 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Doamne, ce minte au unii. Mori daca ii ceri scuze? ce daca a gresit? si daca si-ar cere ea scuze, tu ce ai face? te-ai duce cu alte fete sa razi de ea.

| YourDwarf explică (pentru xr0sioRx):

Ba nu! Tocmai k ea a gresit si niciodata nu isi cere scuce.

| LovelySmile98 a răspuns:

Daca vrei sa o faci "geloasa" distrandu-te fara ea cu alte prietene, crede-ma ca asa vei face sa o indepartezi mai mult de tine. Asa am facut si eu nu am mai bagat-o pe prietena mea in seama cam vreo 2 saptamani laughing ieseam pe afara cu alti prieteni, etc. Dupa nu am mai vorbit deloc, dar s-a rezolvat ca m-am dus eu la ea, fiind cea mai buna prietena a mea de cand eram mici si ne-am impacat. In cazul tau du-te la ea daca vezi ca ea nu vine la tine sa-ti ceara scuze. Sper ca te-am ajutat.

| YourDwarf explică (pentru LovelySmile98):

Dar nu vreau sa-mi cer eu scuze.

| LovelySmile98 a răspuns (pentru YourDwarf):

Nu mai fi orgolioasa. Daca nici ea nici tu nu vre-ti sa va cere-ti iertare nu veti ajunge nicaieri. Astepta ceva timp daca nu vine ea, mergi tu. Am mai citit pe net tot ceva de genu si sa ajuns ca cele doua nu au mai vorbit deloc una cu cealalta.

| YourDwarf explică (pentru LovelySmile98):

Ea si-a cerut scuze dar eu nu i le-am acceptat.dar ea a gresit nu eu.Si vreau sa ma implore.