| Mirrre a întrebat:

Buna TPU.m-am certat cu o prietena de-a mea foarte buna si azi a mers la cafea cu 2 fete si pe mine nu m-a chemat.Ce status as putea sa postez ca sa se simta putin?

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OB1QhQEYpm8

Pune melodia la status. (:)))

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Foarte probabil că ea le-a spus celor două fete că tu nu bei cafea sau o fi crezut că tu nu ai bani pentru o cafea.

| mona a răspuns:

Daca vrei sa se simta putin, pur si simplu ignor-o

| chrisstina a răspuns:

Daca te-ai certat incearca sa vorbesti cu ea si sa va rezolvati problemele. Daca iti este asa buna prietena va trece peste toate neintelegerile!

| LolaLollita a răspuns:

Niciunul.
Chiar daca sunteti prietene foarte bune, nu inseamna ca ea nu are voie sa iasa si cu alte persoane.

| Mirrre explică (pentru LolaLollita):

Da.dar de fiecare data ma chema si pe mine..chiar daca era suparata macar ma intreba..acum nici atat nu a facut..si pana la urma ea a fost vinovata de chestia pentru care ne-am certat si tot ea e suparata.