| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Buna,TPU! M-am decis sa incerc pudra de argila pentru cosurihappyCe ziceti? Oare functioneaza?

Funda!happy

1 răspuns:
| WOLF9 a răspuns:

thinking cel mai bine ar fi sa te duci la dermatolog si o sa iti dea ceva bun de cosuri si intr.o luma maxim scapi de toate cosurile... si eu aveam la cosuri si am fost la dermatolog si mi.a dat zinerit chiar foarte bun am scapat de cosuri instant smug dar acum depinde si ce ten ai u al meu e thinking sensibil ( gras parca zicea dermatologul ) big grin