| natasa1438736 a întrebat:

M-am imprietenit cu un baiat care a venit in vizita la matusa lui, eu il plac dar nu stiu daca el ma place, a doua zi ne-am jucat alaturi de alti copi "urmatoarea carte" si a cazut ca eu sa il pup pe buze pe el, si am facut-o dupa a mai cazut de vreo 8 ori sa il pup si l-am pupat, dar acum o saptamana a plecat in Italia la o alta ruda, si ne trimiteam mess pe fb, imi raspundea foarte repede, o data mia trimis si pupici si o fata cu inimioare, dar cand a plecat in italia sa umpacat cu prietena lui, si am uitat sa va spun ca ma intrebat daca mia placut cand l-am sarutat si daca a fost el primu … imi puteti spune daca ma place? Ps: cabd era aici satea tot timpul cu mn se uita la mn tot timpul imi dadea orice obiect avea el daca vruiam eu si s-a jucat cu parul meu happy, DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sunt doua variante:
1. Te-a intrebat daca ti-a placut ca sa vada daca are vreo sansa la tine
2.Pur si simplu pentru conversatie ca sa vada daca stie sa sarute, sa auda parerea unei fete.
In legatura cu prietena lui, ori doar s-a distrat pe aici si acum a reusit sa se impace cu ea ori s-a impacat cu ea realizand ca n-are sanse la tine ori ca nu-l placi ori din cauza distantei. Oricum, acum ca s-a impacat cu ea, stai in banca ta pentru ca nu e frumos sa te bagi in relatia altuia. Baieti sunt destui, nu-i face rau fetii aleia aiurea.
O zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Sincer..nu știu dacă te place, poate doar te-a simpatizat.
Dacă s-a împăcat cu prietena lui, asta înseamnă că mai are sentimente pentru ea.
Oricum relațiile la distanță nu țin și nu se merită să ai una.
Ai putea să-l întrebi dacă ține la acea fată și vezi ce-ți pune.
Dacă cineva îți pune niște inimioare și astea, nu înseamnă neapărat că te place. Ai văzut, trimiți acel emoticon că râzi, dar tu nici măcar nu zâmbești.așa și în cazul tău.
Gândește-te bine și vezi ce faci.
O zi plăcută!

| madalinamadu a răspuns:

Nu cred că te place dacă s-a împăcat cu prietena lui. Poate a fost doar o atracţie pe moment.

| natasa1438736 explică:

Adry05 mersi petru rasp, si nu vreau sa ii despart am intrebat de curiozitate laughing