| andreeamada a întrebat:

M-am inscris la un casting de modele am platit taxa de 10 lei pentru inscriere si acum trebuie sa ne pregateasca pe mine si alte fete pentru un eveniment dintre data de 1-8 decembrie.Ni se va da o diploma care costa 200 de lei.firma se numeste femme promotion models.credeti ca ar tebui sa renunt pentru a nu lua teapa cu banii?

1 răspuns:
| Nicolae96 a răspuns:

Mai bine renunta, un coleg de-al meu tot asa a mers la o chestie de asta a dat 20lei si era teapa