| Capshunyka a întrebat:

Buna acum cateva zile m-am inscris intr-o companie care se numeste Diamonds Media Fashion care se ocupa cu recrutarea de fete si baieti pentru a promova anumite produse, participari la activitati de moda, sedinte foto. In orice caz ofera servicii precum
- casting modele,
- hostess,
- creative advertising,
- promovare a produselor/serviciilor,
- sampling,
- modele pentru reclame,
- modeling,
- fotografie.
In cateva zile ma duc sa imi faca poze si sa le posteze pe site. Dupa asta va urma un interviu cu unul dintre parinti. Mi-as dori sa va intreb ce parere aveti? Multe fete nu s-au inscris deoarece banuiesc ca este facatura si dupa ce vei plati taxa de inscriere 60 ron nu te vor mai contacta. Vreau sa stiu pararea voastra si daca voi ati trecut prin asa ceva. Inca ceva, ei garanteaza ca acesti bani ti vei recupera, adica pentru activitatea ta in firma lor vei fi platit.

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai incercarea moarte n-are.laughing eu zic sa incerci totusi.

| deea85 a răspuns:

De ce sa platesti la o agentie de care nu a auzit nimeni cand te poti duce la o agentie consacrata, serioasa;
Cauta pe Google - agentii de casting

| shady2352 a răspuns:

Ai aflat ceva in legatura cu aceasta firma Capshunyka?

| Cosmin_Voica_1981 a răspuns:

Sa nu-ti iei teapa.eu am mai platit 250euro.iti vor da un album cu cateva poze, insa daca vrei cd-ul cu cele 100 de poze de la sedinta vei mai plati ink 50 ron. apoi nu vei mai auzi nimic de ei