| Oana65 a întrebat:

M-am uitat aseara la Romanii au talent si i-am auzit pe Smiley si pe Bartos spunand "cu fuiorul". Care este treaba cu fuiorul, mai exact ce vor sa spuna prin asta. Multumesc!

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu mai pune botul la tot ce zice Pavel si Smiley, de obicei vorbeste gura fara ei.

| Fatamuntilor a răspuns:

Baietii faceau referire la un numar prezentat de o fetita care facea gimnastica (sau ceva asemanator ) si avea un fuior un mana!

| PedoBarbie a răspuns:

La o ediţie trecută a venit o feţiţă şi avea un fuior în mână pentru reprezentaţia ei. Ea făcea gimnastică. La asta se referă.

| Octavia1 a răspuns:

Daca ai vazut fetita aceea machiata strident a adus fuiorul, si ei s-au referit la acel stil muzical! Sper ca te-am ajutat!