| MrCozzmin a întrebat:

Cum se numeste trucul (care il atingea pe Bartos si simtea Smiley) de la Romanii au >talent? Funda! Cine imi spune...

6 răspunsuri:
| idealman a răspuns:

Trucul se numeste PROSTEALA. Oricine pote face asta dupa o intelegere prealabila.

| MrCozzmin explică (pentru idealman):

Nu stiu daca chiar a fost o intelegere prealabila..pentru ca am vazut de foarte multe ori trucul.

| GeorgeCip a răspuns:

Adica ce truc?

| MrCozzmin explică (pentru GeorgeCip):

Eu cred ca se numeste truc...pentru ca l-am vazut de mai multe ori...si nu stiu cum se numeste.

| GeorgeCip a răspuns:

Cum spune si idealman Chiar ii o prosteala ca sa faca oamenii sa rada sa se uite la emisiune.

| Roby_Miklos_1999 a răspuns:

Invisible touch magicwinking
Ii foarte simplu laughing