| Bubuletz a întrebat:

Buna TPU.Ma puteti ajuta cu ceva.Sunt clasa a 8-a si ma gandeam la ce profil sa dau anul viitor. Care este diferenta dintre mate info si mate info intensiv si mate info cu bilingv de engleza. Dau fundita.Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Angelyque a răspuns:

Buna
Nu stiu foarte foarte exact, dar o sa incerc sa te ajut
Mate info intensiv are mai multa informatica deci daca iti place f mult info da acolo daca iti place mai mult mate cred ca e bine sa dai la mate info (unde sunt si eu)
Si la mate info cu eng cred ca faci foarte multa englezawinking
Dupa cum am spus nu stiu sigur dar sper ca te'am putut ajuta
Te pup tongue