| teddybear2013 a întrebat:

Hei! Imi puteti spune si mie licee care au anul viitor (2015-2016) intensiv(nu bilingv) engleza cu specialitatea mate-info? Va rog, sunt clasa a 8-a acum si nu am gasit niciun liceu. Imi puteti spune daca la Cantemir Voda sunt? multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Sincai( liceul meu, am trecut a9-a), Viteazul, Moisil, oricum mai ai timp sa te gandesti

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate GHICI ( de pe acum ) ce licee vor avea "anul viitor intensiv engleza cu specialitatea mate-info"!

Nici măcar NU s-a întocmit Proiectul privind nr de locuri/clase la fiecare liceu/profil/specializare ( Proiectul planului de şcolarizare 2015-2016 )...

Posibil ca liceele care au avut în ultimii 2 ani astfel de clase să aibă şi în 2015 happy

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti
Matematică-informatică Engleză 9.19