| Eliade245564333 a întrebat:

Buna TPU ^_^!
Ma puteti ajuta cu o declaratie de dragoste pentru un coleg de clasa? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Daca tu nu poti compune o declaratie de dragoste inseamna ca nu simti cu adevarat dragostea. Daca ii faci o declaratie de dragoste pe care altcineva a compus-o esti doar un mesager. Pa pa happy

| marilena90 a răspuns:

Buna.
uite 2 declatarii :
1 Fotografia ta o privesc si de clipe frumoase imi amintesc cind tu dulce ma sarutai si vorbe dulci tu imi spuneai
2 Plang, rad, sufar, zambesc dureros, te caut, am nevoie de tine, vreau sa fi aici cu mine,abia astept sa ti vad chipul, vocea sa ti-o aud, mainile tale sa ti le ating, pastreaza-ma in ochii tai sa fiu mereu cu tine, azi te iubesc mai mult ca ieri si mai putin ca maine. iubitule te iubesc!

SPER SA-TI PLACE :d
FUNDITAA puppy dog eyes?