| Sysy_7541 a întrebat:

Mai am un status care sper sa va placa. Spuneti-mi parerea voastra si o sa va dau funda la totiwinking.

"Toata lumea a ajuns sa sufere la un moment dat. Unii chiar mai mult decat altii. Si eu am suferit in unele momente. Suferinta este ceva obisnuit. De fapt suferim de ceea ce lumea asta rea barfesc sau de tradarea unui prieten care il credeai adevarat, sau in special suferim de tradarea persoanei la care tinem cel mai mult. Nu poti sa te exprimi in cuvinte la ceea ce inseamna suferinta. Toata lumea vrea sa ajunga pe val, sa simta ca pluteste de fericire, dar din pacate suferinta vine mereu. Nu poti scapa de ea. Ea te duce intr-o camera neagra( depresia) unde nimeni si nimic nu te poate salva. Esti doar tu si suferinta fata in fata. In mine nu mai este nici o picatura de fericire. Lumea asta rea care stie numai sa critice, si sa barfeasca, mi-a luat toata fericirea pe care o aveam. Si in schimb mi-a adus suferinta care si astazi o mai port cu mine. Nu mai sunt demult acel copil care sa inghita toate criticile si care sa se pe; oarte frumos cu toata lumea. De astazi sunt cu totul alta persoana. Una care stie ce vrea de la viata, una care nu mai acepta criticile celorlalti, si una care vrea sa ajunga tot mai sus. De acum inainte suferinta nu o mai consider o povara, si singurul lucru care mi-a mai ramas."

Sper ca v-a placut si acest status la fel ca cel de data trecuta. Sa imi lasati comentarii cu parerea voastra, iar eu va voi da funde la toti + vot. Va multumesc! kiss

Răspuns Câştigător
| princess97 a răspuns:

Te pricepi tu la astea tongue. suna fain toate care le scrii tonguetongue

1 răspuns:
| astamika24 a răspuns:

Interesant...f adevarat! bvo! super status