| Allediana90 a întrebat:

Maine este ziua de nastere a surorii mele si am nevoie de un mesaj mai special. Cel mai frumos primeste funda! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

La multi ani si mult noroc in aceasta zi speciala. Iti dorim sa ti se indeplineasca toate...
La Multi Ani! Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala s...
La multi ani, plini de fericire si de impliniri! Sa te pupe norocul si sa ai numai zambete...
LA MULTI ANI cu bucurie!
Casa, casa sa va fie,
Masa, masa sa ramaie
Iar in jurul ei sa...
La multi ani cu sanatate,
Sa iti dea Domnul tot ce doresti,
Zile senine si fericire
La...
La multi ani cu sanatate,
Sa va dea Domnul tot ce doriti,
Zile senine si fericire
La...
La multi ani cu sanatate, DOMNUL sa va dea de toate, poate un STROP de fericire, poate unul...
La multi ani din partea copilului tau care te iubeste, este talentat, devotat, incantator,...
Un La multi ani cu mult soare! Este o zi speciala pentru o persoana speciala.
Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericit, iubit, sa a...
Nu te-am uitat si iti doresc sa ai o zi plina de impliniri. La Multi Ani!
Nu am solutii pentru toate problemele din viata ta, pentru indoielile si temerile tale,...
Ii multumesc lui Dumnezeu pentru ziua cand ai aparut pe lume si pentru ca ai devenit priet...
Un cer albastru fara nori,
In calea ta sa fie,
Sa ai in viata numai flori,
Noroc si buc...
Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el sa infloreasca mai frumos si pl...
Sa fii mereu tanara, frumoasa si cu acelasi spirit vesel. Sa nu ne uiti nici la 100 de ani...
Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca int...
Fie ca aceasta zi sa-ti deschida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un...
De fiecare data cand te uiti la aceste flori sa stii ca cineva, departe, se gandeste la ti...
Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita...
Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer La Multi Ani!
Zilele de nastere iti sunt benefice. Statisticile arata ca cei care au cele mai multe zile...
Stim ca imbatranim atunci cand nu vrem sa ne mai aducem aminte ca e ziua noastra. La multi...
Sora mea draga esti frumoasa, desteapta, sarmanta, talentata... Presupun ca se mosteneste...
Pentru toti anii in care ai fost primul meu gand dimineata si ultimul seara, doresc sa iti...
Atat de multe lumanari... atat de putin tort! happy La multi ani!
De ziua ta, iti daruiesc un buchet de culoare si veselie care sa iti aduca noroc in viata...
Sa cresti mare si cuminte,
Multi ani de-acu-nainte,
S-ai parte de fericire
Sanatate...
Ai mai urcat o treapta pe scara vietii si iti doresc sa urci in continuare cat mai multe,...
Cand inca o petala din anii tai frumosi s-a scuturat alene, vibrand armonios,
Priveste cu...
O floare discreta, pentru o persoana atenta! La Multi Ani!
De ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si, cand coboara, ea sa-ti aduca un c...
Priveste aceasta zi speciala ca pe o noua pagina din povestea ta de viata, o poveste tot m...
Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te supara, iart...
Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta
In parfumul diminetii
Tin a te felic...
E bine anii sa-i aduni,
Sa razi de tot ce-a fost,
S-ajungi si tu batran,
Indeplinind al...
De ziua ta, o lume ne desparte, insa te simt aici, chiar daca esti departe. La multi ani,...
Astazi e o zi in care sufletul drag va invinge orice urma de tristete, azi e o zi in care...
Catelush cu parul cret
Sa ai Jeepul in cotet
Si o vila cu piscina
Cindy Crawford de ve...
Din adancul sufletului iti doresc ca anii ce se scurg sa treaca precum razele soarelui man...
Lucrurile mici pe care le facem si le spunem au mare importanta in timp ce noi ne urmam ca...
Lovi-te-ar cu putere cel mai mare noroc din lume si cel mai mare sac cu bani si crapa-s-ar...
Sa fiti bine sanatosi
Si la punga tare grosi!
De aveti o suparare
Azi, uitati-o in '...
E ziua ta mamico
In dar ti-am adus inima,
Si crede-ma, mamico
Un dar mai frumos nu s...
Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa...
Iti urez sa prinzi aripi pentru a trece cu usurinta peste toate greutatile vietii. Culege...
Sub tavan de stele,
Si cu bani si fara bani,
Intr-un miez frumos de noapte,
Lumea-ti...
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul au...
Sper ca ziua ta sa fie plina cu cele mai frumoase si insemnate intamplari pentru tine. La...
Iti urez sa fii binecuvantata cu o zi frumoasa! La Multi Ani!
Imi doream sa fiu cu tine, sa sarbatorim impreuna aceasta zi speciala, pe care insa o voi...
Daca as putea alege o zi de nastere asa cum ai merita, as alege o zi senina precum este za...
Ne vine greu sa credem ca fiul nostru nu mai e mic, ca a crescut si a devenit un tanar res...
Pana la urma, nu conteaza anii pe care i-ai acumulat intr-o viata, ci felul cum i-ai trait...
Tu nu ai implinit 40 de ani. Ai 18 ani la care se adauga 22 de ani de experienta. La Multi...
Zilele de nastere iti sunt benefice. Statisticile arata ca persoanele care au cele mai mul...
Ca sa fii mereu tanara iti recomand sa fii mereu cinstita, sa mananci incet si sa minti ca...
Cand alte prietenii nu mai rezista, surorile raman mereu impreuna. Anotimpurile vin si trebuie...
Esti la varsta mijlocie, cea care incepe cam din dreptul taliei. Sa ai parte de o silueta...
Abia atunci cand lumanarile vor costa mai mult decat tortul tau, voi spune si eu ca ai imb...
Sarbatoreste, sau pur si simplu fa-ti timp numai pentru tine. Este ziua ta, asa ca bucura-...
Sa am o mama ca tine inseamna mult pentru mine... Stiu ca intotdeauna va fi cineva care sa...
Iti urez sa ai parte bucurii de ziua ta si intotdeauna! La Multi Ani!
Fie ca toate dorintele tale sa devina realitate. La multi ani!
Iti doresc sa ai o zi de nastere la fel de speciala ca tine! La Multi Ani!
Inca o zi de nastere? Deja? Hmmm... si mie mi se parea ca esti cu un an mai tanara happy La m...
Pentru ca aduci mereu fericire celor din jur, iti uram o zi plina de bucurii si de surpriz...
Ziua ta de nastere reprezinta momentele fericite de ieri, zilele luminoase ce vor veni si...
Iti urez sa ai parte de cea mai fericita zi de nastere! Fie ca dorintele tale sa se implin...
Fie ca aceasta zi de nastere sa fie inceputul unui an cu amintiri placute, momente special...
In lumina noaptii stralucind de stele, toate visele tale sa devina realitate. Fie ca fieca...
Am auzit ca azi e ziua ta! Vestile bune circula repede! Sa ai parte de o zi fericita! La m...
Inainte ca ceasul sa bata ora 12, permite-mi sa iti readuc aminte ca esti mai batran cu un...
Din toata inima va urez sa aveti drumul vietii presarat cu flori si luminat de soare si st...
In aceste clipe de sarbatoare, la implinirea frumoasei varste de 50 de ani, va urez din su...
OMG! LOL! CF? Ai mai imbatranit cu un an... Ne apropiem de varsta la care o sa folosesti c...
Cand erai mic ma dadeam peste cap sa ai cele mai frumoase petreceri de ziua ta de nastere...
Anii ce trec ne aduc si bine si rau. Avem cresteri si recesiuni asa ca eu iti urez bine ai...
Imi plac atat de multe lucruri la tine: cele dragute, cele amuzante, cele dulci, cele sexy...
Draga tata,
Tu mi-ai spus intotdeauna ca pot face orice, precum fac si alti baieti. Dar...
Ups! Am ratat ziua ta de nastere. Sper ca a fost cea mai fericita zi a anului. La multi an...
Fericirea este... atunci cand dansezi dansul fericirii. Sa dantuiesti pana la miezul nopt...
Implinesti 7 anisori! Pune-ti o dorinta,
Azi e ziua ta!
Pune-ti o dorinta
Si toata
Aceasta e urarea si felicitarea pe care ar fi trebuit sa le trimit, dar am uitat. S...
Ziua a devenit mai luminoasa cand te-ai nascut tu. Sper ca in acest an, de ziua ta, sa pri
Un tata te invata sa nu uiti de unde ai plecat si iti ofera incredere pe drumul ce il urme
Un tata bun te invata cum sa folosesti ciocanul. Un tata super te invata ce sa zici cand t
Bunicule, tu meriti toata dragostea din lume si crede-ma ca e multa. Sa ai o zi frumoasa,
Implinesti 8 anisori! Sper sa iti placa noua ta varsta! La multi anisori!
De ziua ta, am vrut sa iti trimit cea mai draguta felicitare.si mi-am dat seama ca nu e
Noi toti dorim sa iti cantam La multi ani si sa fim alaturi de tine in acest moment import
Imi pare atat, atat, atat de rau ca am uitat de ziua ta de nastere. A mai ramas vreo felie
Care e diferenta dintre un prieten ca tine si un bec? Tu nu poti fi niciodata inlocuit. La
De ziua ta, vroiam sa iti reamintesc sa nu uiti niciodata de unde ai plecat. E important s
Nu-i lasa pe altii sa iti spuna ce poti face si ce nu. Doar genunchii tai ar putea sa faca
Surpriza Mi-am adus aminte ca e ziua ta! La multi ani!
Implinesti 18 ani!
Esti adult!
Esti matur!
Esti responsabil!
Si pentru toti adolescent
Viata este ca o calatorie si ziua de nastere ne aminteste de lucrurile bune pe care le-am
Bucuria lumii toata
Zi de zi-n usa sa-ti bata
Bunul Dumnezeu sa-ti dea
Tot ce iti doresti
Fie ca in aceasta zi in sufletul tau sa se trezeasca o dorinta arzatoare de a trai frumos, de a crea lucruri deosebite si de a realiza cele mai tainuite visuri. Fie ca soarele sa-ti ofere caldura si lumina, ploaia curata – liniste sufleteasca, zambetul oamenilor- incredere in sine, zilele anului – prieteni, visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere – un pas inainte, iar fericirea sa te insoteasca mereu. La multi ani

ai din ce iti alege, funda?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Tie, sora mea iti daruiesc acest cadou deoarece reprezinti o parte din mine.

| Whimsical a răspuns:

La multi ani