| Avril01 a întrebat:

Heii big hug love struck Maine e ziua prietenei mele cele mai bune si vreau si eu un mesaj asa frumos si mai special blushing :X. cine ma poate ajuta?love struck. funda :*. Multumescc!happy

3 răspunsuri:
| Hiroko a răspuns:

Astazi, fiind o zi frumoasa
Si stiind ca-i ziua ta,
In parfumul diminetii
Tin a te felicita.
Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI din partea mea

fundita? kiss

| Lady.Love a răspuns:

Cred ca mesajul trebuie sa fie scris de tine, sa vina din sufletul tau...e prietena ta, nu? Deci nu-i asa mare sacrificiu sa stai 15 min sa gandesti un mesaj frumos (o data intr-un an)

| Narcissa a răspuns:

Paihappy

"cum sa incep? pentru. incept vreau sa iti multumesc ca existi, ca esti alaturi de mine, ca ma intelegi, ca ma accepti asa cum sunt. In prietenia noastra au fost si urcusuri, si coborasuri, ca in oricare, dar tu nu m-ai lasat niciodata sa cad printre nori.nu m-ai parasit. Azi cand implinesti... ani, vreau sa iti multumesc din nou ca esti prietena mea. Iti doresc La multi ani, toate dorintele sa ti se implineasca, sa nu ai parte de dezamagiri. Si inca odata vreau sa iti multumesc ca esti prietena mea."

nu stiu daca e bun, dar am inceercatlaughing

P.S.: La multi ani si din p mea...happy

Funda?puppy dog eyes