| Mirrre a întrebat:

Buna TPU...maine seara merg la ziua de nastere al unei prietene..intr'un club..si ma gandeam k puteti sa'mi dati cateva idei..cu ce sa ma imbrac? cum sa'mi fac parul?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Mergi intr-un club, totusi, asa ca te poti imbraca cat de cat mai elegant.

Dar daca vrei totusi sa fi mai casual, poti opta pentru o tinuta de genul asta:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Dupa cum vezi, un tricou mai largut, comod, si totusi elegant, cu niste pantaloni scurti si niste tocuri.

Sau o salopeta de vara, cu pantaloni scurti/lungi la alegere.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau daca vrei sa fi mai eleganta, o rochita.
Ai putea incerca una din dantela, arata foarte bine.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau, alte modele:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Parul, poti sa-ti faci niste bucle lejere si vei fi superba.
Sau sa ti-l intinzi bine bine de tot cu placa, si sa-ti pui o clama ceva, o bentita, o funda, nu stiu, sa-ti accesorizezi putin coafura.

Succes si distractie placuta.

3 răspunsuri:
| baf a răspuns:

Ai putea sa incerci o tinuta alcatuita din pantaloni scurti(se poarta), o camasa cu cumaneca 3 sferturi subtire, si peste camasa o vesta neagra ..in picioare niste pantofi cu toc ...si parul ai putea sa il indrepti cu placa

| Miaauu a răspuns:

Pai. ai mai multe variante. depinde si de hainele pe care le ai. Ai putea sa-ti iei o rochita mulata cu tocuri, iar daca nu-ti plac tocurile poti lua cizmebatting eyelashes, dar cu alt gen de fustita. Ar mai fi ceva interesant, o pereche de pantaloni scurti, de blugi cu o camasa sau cu un maieu. Ai m-ai putea combina si o fustita cu un maieu. Si cateva accesorii. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| Miaauu a răspuns:

Am uitat de par. Ai putea sa-ti faci cateva bucle, sa fie ceva mai simplu. Nu sa ai parul impopotonat laughing. Sau parul drept cu o singura bucla in fata. Sau sa-ti faci parul..asa..creponat. Sau un simplu coc! Tu alegi. big grin