| MissIndependenttt a întrebat:

BunawaveSambata ma duc la ziua unei fete care va avea loc intr'un club...Si as vrea sa'mi dati niste idei cum sa ma imbrac.thinking

Mentionez ca nu vreau tocuri si vreau in blugi... dar nu prea stiu cu ce bluza sa asortez.cum sa ma imbrac ce ziceti?(Nu am foarte multe haine in garderoba asa de ocazie)

2 răspunsuri:
| mariuca16 a răspuns:

Poti sa-ti iei o camasa care o bagi in blugi de asta cum se poarta acum cu maneca 3 sfertwinking si cu o curea subtirewinking si poate niste sandale sau baleriniwinking

| pisoysmeq a răspuns:

1.Se scrie GARDEROBA.2.Decat sa mergi in club in blugi poti sa mergi si goala sau iti recomand sa nu mai mergi pentru ca e posibil sa te dea politia modei afara.