| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU maine seara parintii mei pleaca si raman singura peste noapte.Prietena mea cea mai buna vine la mine sa doarma si vreau sa ne distram pentru ca de obicei ne plictisim si irosim o noapte intreaga.As vrea sa fie o seara minunata sa ne distram foarte bine mai ales ca soseste si Craciunul.Deci cam ce am putea face.

Pentru cele mai multe idei ofer funda.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Pai ati putea face parada modei laughing
stiu ca suna cam aiureah dar e interesant, pe langa asta mai radeti mai glumiti, dati telefoane la alte prietene (prieteni :-> ), va machiati va faceti poze, ascultati muzica dansati :X, va faceti parul, cantati intre timp, apoi dupa ce v-ati saturat de astea si dupa ce v-ati plictisit, aruncati-va amandoua in pat, povestiti (despre baieti, despre petreceri, trecut, despre fete, despre haine, despre orice ce v-ar face voua placere, apoi puneti un film, si intr. un final, crede-ma ca o sa dormiti cu zambetul pe buze happy
varianta asta in caz ca ramaneti acasa, in caz ca nu... ar fi si alte variantewinking
te pup iti spun distractie placuta :X

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai sa va uitati la un film, barfiti, iesiti in oras

| Firefly a răspuns:

Pai alegeti activitati care va plac amandurora: ascultati muzica, barfiti, uitati-va la filme de groaza, uitati-va la poze vechi, faceti experimente culinare, faceti gimanstica, dansati, faceti poze, cantati.Pe scurt: Simtiti-va bine!

| Angyclon a răspuns:

Dansati. Uitati-va la un film care va place mult si nu uita sa faci rost de multe gustari. Faceti un "duel" de dans si inventati miscari amuzante. depanati amintiri despre prieteni, iubiti, colegi, jucati un joc gen "monopoly, twister etc" daca ai, povestiti aventuri de cand erati mici si daca sunteti foarte apropiate puteti sa va spuneti si secrete. Distractie placuta!happy

| byencutza95 a răspuns:

Buna! ati putea sa va uitati la un film de comedie sau sa va faceti unghiile, sa va aranjati parul, sa barfiti si voi asa ca fetele, sa spuneti bancuri sau sa sunati cu numar privat baietii pe care ii cunoasteti ca sa glumiti putin pe seama lor ...sunt foarte multe lucruri amuzante pe care le puteti face impreuna... bafta si sa va distrati pe cinste happy

Răspuns utilizator avertizat
| adytza4u a răspuns:

Va uitati la un film romantic apoi... vedeti voi