| Biib28 a întrebat:

Heii :*. Vine cea mai bună prietenă să doarmă la mine, ce am putea face să nu ne plictisim? happy. Fundiţă celor mai bune idei :*!

Răspuns Câştigător
| NoName_4116 a răspuns:

VA bateti cu pernele`laughing
Faceti parada modeii! 1`happy [in pijamale]
Va uitati la file de groazaa!
incercati sa vb prietena ta cu baiatu`l pe care`l placi sa sa va faca sa fiti in preuna
va faceti poze:-X
ascultati muzica
vorbiti despre lucuri personale
va imiginati cum o sa fie viitorul vostru
va faceti cu ruj legate la ochi
va macheati una pe alta cu ochi inchis
va faceti planuri cu ce sa va imbracati maine
dansatii
mancati pita si incercati sa o mancati cu ochi inchisi adia prietena ta sa iti de tie pitza cu ochi inchisi si tu ei tot asee!
sper ca te-am ajutat pa va puppkiss>big grin

| Radu_Andreea_1976 a răspuns (pentru NoName_4116):

Mama ce analfabeta esti!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pijama party and pillow fight laughing
Gasiti voi subiecte de discutat noaptea!

| lunarwolf a răspuns:

Discutati despre cel mai sexy tip din scoala,barfe,cine cu cine s-a mai cuplat, etc.
Apoi va uitati la un film de groaza. Uite aici multe, ai de unde alege :
http://www.cinemarx.ro/filme-groaza/
http://www.filme-groaza.ro/filme-groaza-2010/
http://www.filme-groaza.ro/

Apoi,poti face niste gustari si haliti in timp ce imitati pe vreun coleg antipatic,sau vreo vedeta. Cealalta sa ghiceasca cine era vedeta/colega respectiva. :) Ascultati muzica rock,dansati si prostiti-va pe-acolo.
Machiati-va bizar si speriati pe cineva din casa.
Faceti poze cu strambaturi.
Farse la telefon. Formati numere aiurea si vedeti de cine dati. [eu o data am sunat o baba care m-a injurat de toti mortii.:))]
Costumati-va,daca purtati aceeasi masura la haine.:))
Cere-i sfaturi legate de ceva,dupa asta, subiectele au sa curga de la sine.
Va puteti spune povesti de groaza inventate de voi. Cand am mers in tabara pentru prima data, cu colegii [pe la 8 ani],am inventat o poveste de groaza,ne-am adunat toti intr-o camera [si fete, si baieti], le-am spus-o si nu am dormit cateva nopti de frica.:))
Karaoke. Parodiati o melodie. E amuzant. :))
Aranjati-va parul in moduri...trasnite.
Desenati tinute.
Faceti comics. [mie imi place sa fac asta cu amicele]
Pictati peretii camerei tale [cu permisiunea parintilor, desigur.]
Nimic nu e complet fara o pillow fight, asa-i? :))

Fii cat mai creativa. :) Distractie placuta si sper ca te-am ajutat!:)

| carpediem a răspuns:

Daca vine sa doarma, cum sa va plictisiti in somn?

| valThina a răspuns:

Va uitati al un film.o comedie sau ceva horror, cititi ceva, va puteti machia.da ceva funny,.si sa faceti poze.sau numai sa faceti poze...o bataie cu perne, va vaceti modele pe unghii.happy sau cautati melodiile preferate pe net cu versuri si faceti karaoke sau una asculta la casti la maxim.si sa cante si sa se inregistreze si apoi ascultati(asta mai ales daca nu aveti voci bune)hee hee nu imi mai vine nimic in minte

| Daniella a răspuns:

Sa nu lipseasca floricelele,sucurile si ceva chipsuri. Apoi puteti sa va uitai la niste filme frumoase, sa depanati amintiri, sa va jucati carti/monopoly/remi/table depinde de ce ai prin casa.Si cam atat happy

| Villy0po a răspuns:

Umblati pe net
va bateti cu pernele
vorbiti despre baieti
va uitati la un film
va machiati
prezentare de moda
va faceti unghiile
va faceti poze
desenati
cititi reviste de fete
exercitii fizice
cititi bancuri

| eu_5214 a răspuns:

Waw super tare pai cati ani aveti?

| 7Raluca7 a răspuns:

Hey! pai a ti putea sa vedeti un film bun.depinde ce gen va place:de ex comedie ...si iti dau si cateva idei : Grown ups,Big mommas like father like son,drama si romantica nu stiu acum gasesti tu remember me sau a walk to remember, P.s. i love you oh go on a ti putea sa stati pe mess sa vorbiti, jucati ceva ...muzica dance de clubbing facebook, depinde si ce varsta aveti! Vorbiti si de baieti, prieteni! sper ca te am ajutat :*:*