| anonima3826 a întrebat:

merita sa fi reprezentant Avon sau Oriflame? Ce parere aveti cei care sunteti deja?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de tine cate cunostinte ai care ar fi dispuse sa cumpere. Comanda trebuie sa fie minim 100 de lei si nu castigi foarte mult. Mai multi banuti ai face de la Lady's daca ai potentiali clienti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita, se vand greu. A fost sora-mea si s-a lasat.

| Raicu_Gabriela_1992 a răspuns:

Nu merita, am fost si eu. E multa bataie de cap, produsele se vand greu si e posibil sa nici nu iti dea banii la timp si sa pui de la tine