| xAnaMaria1997 a întrebat:

Buna TPU.Mi-a zis o prietena ca daca inmoi un ob in alcool si dupa daca ti-l introduci in vagin te imbeti.Este adevarat? laughing As vrea sa incerc dar mi-e frica daca poate dauna ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bai,voi,generatia asta de azi, credeti toate tampeniile.Fii atenta la scoala ca veti ajunge si la lectia asta.Cum se asimileaza alcoolul in organism.Nicidecum asa cum ti-a spus o retardata. Daca incerci asta, o sa te usture de ai sa faci pe tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Multa minte ai au copii din ziua de azi. Mi e mila de generatiile actuale

| MskDesign a răspuns:

Da este adevarat!
Dupa te duci la politia rutiera si ii pui pe aia sa iti faca alcool-testul laughinglaughinglaughing