| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca sarcina se poate forma fara penetrare? Sau ca poti ramane insarcinata daca ai sperma sau lichid seminal si introduci in vagin, dar nu foarte adanc sad

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sfantul duh noaptea bantuie fetele ca tine si rupe patul cu voi in somn (nu realizati) si ramaneti insarcinate

| mihai69 a răspuns:

Dacă e în perioada fertilă, cu siguranță!

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti in perioada fertila si introduci sperma in vagin, este posibil sa ramai gravida.

| JulietteJokes a răspuns:

Se poate. Sanse mici, dar se poate.

| mariusmaurice a răspuns:

Dar daca nu era sa zicem sperma multa, adica nu era asa pe deget?