| Ciobaadrianapaula a întrebat:

Mi-am facut o paina nou de facebook si as vrea sa imi pun o admina, dar cum faca sa intre si ea pe pagina? Trebuie sa ii dau detaliile la contul meu de facebook de pe care am creat pagina? Nu ma prea pricep.Ati putea sa ma ajutati? Dau funda la cel mai bun raspuns! :*Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle18 a răspuns:

Stai linistita, nu trebuie sa-i dai nici o informatie personala, gen parola sau altceva.Pentru inceput trebuie sa o adaugi in lista de prieteni de pe facebook[daca nu ai adaugat-o deja]. Dupa intri pe pagina respectiva, dai click in stanga unde scrie "despre"sau ceva de genul asta si o sa-ti apara "informatii de baza".Dai click pe "editeaza","admin roles" si scrii in casuta aia numele de pe facebook al fetei care doresti sa devina admina. Dupa dai "salveaza" sau "save", scrii parola de la contul personal si gatawinking In caz ca nu o cunosti prea bine pe fata respectiva nu o pune manager pentru ca risti sa-ti pierzi paginahappyO poti pune ca si creator. Sper ca ai inteles laughing si ca ti-am fost de ajutor. Funda?:d

| Ciobaadrianapaula explică (pentru Mademoiselle18):

Multumesc mult :*! Imi poti spune cati ani ai?

| Mademoiselle18 a răspuns (pentru Ciobaadrianapaula):

Am 16 ani happy