| cristina09s a întrebat:

Mi-am facut un id de messenger si am urmatoarea problema la el: nu merge sa primesc absolut niciun mail. De exemplu daca vreau sa fac un cont pe ceva, nu primesc mail-ul cu confirmarea. Ma puteti ajuta?" Ce pot face in acest caz?

FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunță, folosește gmail pentru mailuri, e mult mai eficient și mai bun de folosit.

1 răspuns:
| zTonia a răspuns:

Faci altul si eu am patit, am facut greseala ca la mail-ul alternativ sa pun.ro in loc de.com acolo unde scrii gen cristina91@yahoo(aici am pus.ro in loc de.com si nici eu nu primesc email-uri) deci fa altul, alta solutie nu exista din pacate. sad