| Cristina_1126 a întrebat:

Buna TPU:*, mi-am facut un tatuaj acum ceva timp si acum vreau sa scap de el.cum si unde pot face asta?

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

@Iziiilove struck- Glumesti, nu?! rolling on the floor Cum cu spirt?! Se refera la cele permanente, ca doar nu din alea de se lipesc cu apa!
O sa fie cam complicat sa scapi de el si o sa iti ramana semne. Se scot cu laser si daca este mai mare, se fac mai multe sedinte si cam costa. Nu stiu unde, dar cauta si tu pe Internet. Si am auzit ca doare mai tare decat cand ti-l faci, asa ca... Ar fi trebuit sa te gandesti de 10 ori inainte sa ti-l faci, sa vezi daca este exact ceea ce vrei tu.

4 răspunsuri:
| Punky a răspuns:

In clinici numai cu laser dar şi atunci rămân urme destul de vizibile.

| Iziii:x a răspuns:

Cu spirt
sa freci binesad
cam rau...:-s

| shocky2 a răspuns:

In caz de nu-ti permiti sa-l scoti sau nu vrei sa ramai cu cicatrici!

Gandeste-te de 1000 de ori la un alt tatuaj cu care il vei astupa!

Si cand zic 1000 vreau sa zic ca acel tatuaj sa fie ceva frumos simbolic!

| NoSwear a răspuns:

Pai, cum a zis andry young and poor trebuia sa te gandesti bine inainte.de ce nu ti-l lasi? tongue