| alex05052000 a întrebat:

Buna TPU mie ami place o fata si am intrebat-o daca ma place si ia mi-a zis NU dupa ce mea zis nu a venit prietenul meu la mine si i-am spus ce s-a intamplat si m-a strigat mama dar in tot acest timp prietenul meu tampit s-a apucat sa o injure pe acea fata si acum ia crede ca eu am injurat-o cum sa fac sa fim din nou prieteni dau funda

Răspuns Câştigător
| cristy3991 a răspuns:

Wtf is wrong with you? Suntem barbati nu carpe. Ce madrie ar mai avea baiatul daca ar face asta? Incetati voi femeile sa va mai uitati la cacaturile de filme americane care prezinta barbatii ca niste fatalai. Din cauza asta asteptati printul pe cal alb pana la adanci batraneti! GOD

5 răspunsuri:
| AnneღU a răspuns:

laughing Vai, de ce ar fi asa complicat? Il iei pe prietenul tau de manuta si il duci la acea fata... pune`l sa recunoasca ca el a vorbit urat si sa isi ceara scuze. In felul asta totul v-a iesi bine si fata te v-a privi cu alti ochi happy

| alex05052000 explică (pentru AnneღU):

Zici da sa stiu ca nu e o fata asa de iertatore

| AnneღU a răspuns (pentru alex05052000):

Pai nu mai bine incerci varianta asta decat sa stii ca v-a ramane suparata? Serios cel mai bine e sa va cereti iertare amandoi, si spune-i ca regreti cele spuse(faptul ca iti place de ea) si ca acum nu doresti decat macar sa ramaneti prieteni!

| ShawtyGal a răspuns:

Lasa fetele si mai treci pe la scoalawinking

| Babus_Delia_1990 a răspuns:

Te asezi in genunchi si o rogi din tot sufletul sa se impace cu tine! daca vrei sa fie cu tine ii zici adevarul si dupa ii arati cat de bun esti! o sa ii placa asta dar vezi ca uneori nu e destul timp sa o convingi ca se dau si alti la ea!
ok. pa-pa!

| cristy3991 a răspuns (pentru Babus_Delia_1990):

Wtf is wrong with you? Suntem barbati nu carpe. Ce madrie ar mai avea baiatul daca ar face asta? Incetati voi femeile sa va mai uitati la cacaturile de filme americane care prezinta barbatii ca niste fatalai. Din cauza asta asteptati printul pe cal alb pana la adanci batraneti! GOD