| Camelia_Camy_1999 a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine.el a vorbit cu o colega de-a mea pe facebook.colega mea l-a intrebat daca ii place de mine si i-a zis ca nu si ca ii place de ea.a doua zi el mi-a spus ca ma plae si ma iubeste.eu am plecat de langa el si eram suparata.voi ce parere aveti? ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| nuseu a răspuns:

Sau colega ta te minte

| fanta24 a răspuns:

Pai, din moment ce colega ta l-a intrebat daca te place, el a inteles ca esti interesata de el.Acum incearca sa va abureasca pe amandoua.Sau poate prietena ta a inteles gresit.Roag-o sa iti arate conversatia daca iti e prietena si apoi, in functie de ce vezi, trage singura concluzia

| Bella500 a răspuns:

Spune-i ca trebuie sa se decida pe care dintre voi o place cu adevarat si cu care vrea sa fie impreuna. funda?