| xCarol a întrebat:

Miercuri plec intr-o excursie cu clasa si dormim o noapte. In acea noapte o sa dam un party, iar eu sunt responsabila cu muzica,. Muzica de club, ritmata :*. Va rog frumos, ajutati-ma. Cat mai multe piese si bune. Fundita :*

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Din ce mi-ai spus reiese ca esti pregatita, dar nu esti sigura pe tine.happyDe ce nu ii intrebi si pe cei din clasa ce melodii vor si sa le pui pe CDstraight faceE mai usor asa si nu va fi nimeni nemultumithappy.

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu vara nu dormlaughing. Melodia aceasta sa fie pe primul plan.A innebunit Romania

| xCarol explică (pentru SergiuBoss11):

O am deja pe CD. Imi trebuie multe altele. happy Te rog ajuta-ma!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru xCarol):

Mersi de fundita:*

| xCarol explică (pentru SergiuBoss11):

Cy placere :*

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru xCarol):

Din ce mi-ai spus reiese ca esti pregatita, dar nu esti sigura pe tine.happyDe ce nu ii intrebi si pe cei din clasa ce melodii vor si sa le pui pe CDstraight faceE mai usor asa si nu va fi nimeni nemultumithappy.