| Mariaflorea1874566 a întrebat:

Buna,TPU
No va intreb eu stiti de ce ar avea un necunoscut treaba cu mine? De cate ori ma vede ma claxoneaza sau ma urmareste la propiu, face treaba asta de ceva timp si inca nu am spus nimanui ca am zis ca poate face la misto sau aşa abordeaza lumea Habar n-am aveti vreo idee cu ce sa fac? Sa le zic alor mei? Chestia e ca sunt parinti stricti si mie ca chiar nu ma mai lasa pe urma pe afara ca de aia nu vreau sa le zic o idee ceva?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună este de preferat sa nu ieși de una singura pe afara, poți lua o prietena cu tine, astfel de persoane pur și simplu au problemele lor, clar este un disperat și atat.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cocălar needucat. Depinde si la ce ore iesi pe afară.

| Violleta2022 a răspuns:

Este probabil proxenet (peste), care aduna fetele pentru bordel si curvaraseala.
ia-i numarul si anunta Politia, daca nu-ti da pace!

| AdioTPU a răspuns:

Ori e un obsedat tupeist ori vreun proxenet care încearcă să agațe.

| 199onur7 a răspuns:

Mergi la poliție urgent nu lua in glumă așa ceva ăla este proxeneți 1000%%%%%% ai mare grijă mare de tot ia la tine un spray ceva și dai până vezi câi pe jos si fugi dupa aia si anunță la poliție ce se întâmplă nu-i de joacă cu nenorocitul ăla.

| just4ubr2015 a răspuns:

Ia o cheie si zgariei masina scrie pe ea proxenet si nu o sa te mai deranjeze daca insista reclamal la militie si spargei si geamurile masinii

| Paracetamol0lol a răspuns:

Zi le părinților, cine știe ce derbedeu e

| Mariaflorea1874566 explică (pentru Paracetamol0lol):

Dacă le zic la cum sunt de stricți nici macar o ora nu ma lasa afara