| Pinky_1922 a întrebat:

happy
Nu am prea inteles faza cu punctele adica poti face ceva cu ele?
Sau pentru a ajunge expert TPU trebuie sa ai 300 de funda?

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pentru a ajunge expert TPU iti trebuia foarte multe fundite si puncte.La 300 de fundite nu ajungi exepert tpu.Eu am vazut un expert TPU care are 2014 funde si are 1. 313. 572 puncte.

| iuandfto a răspuns:

Pai, punctele le ai doar ca sa te uiti la ele. La fundite nu e obligatoriu sa ai 300. Am vazut useri care au devenit experti cu vreo 50 de fundite. Deci bafta in continuare.