| anonim_4396 a întrebat:

Nu o sa o iau pe ocolisuri, deci o sa va spun direct : am 15 ani si sunt impreuna cu un baiat de aproape 2 ani, si suntem foarte apropiati gen cei mai buni prieteni si ne iubim foarte mult, chiar mi-a demonstrat-o de multe ori... Am ajuns si noi la discutia " sa facem dragoste ", iar eu vreau sa facem doar ca imi este frica, nu ca dupa aceea el o sa ma paraseasca pentru ca stiu ca nu ar face-o, ci pentru ca cred ca as incepe sa ma deformez si chiar nu vreau lucrul asta. Va rog sa ma ajutati, sa va spuneti parerile oricare ar fi ele, pentru ca nu ma supar. O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Ivonaaa a răspuns:

Nu crezi ca ai o copilărie frumoasa de trăit? happy El cați ani are? Nu știu, părerea mea ar fi sa mai aștepți un pic, măcar pana la 16-17 ani happy :*!

4 răspunsuri:
| Lavy_6719 a răspuns:

. daca va iubiti mult. este timp si de dragoste..eu zic ca esti prea tanara pentru asa ceva.winking

| paulanagy a răspuns:

E periculos sa faci asta deoarece corpul tau se pregatesate de sarcina lunar si daca nu te vei proteja va iesi urat treaba mai ales ca poti apuca boli odata cu inceperea acestei etape ar fiu bine sa fii mai informata si sa fii sigura ca vrei sa o faci pentru ca poate mai tarziu vei regreta succes!

| paulanagy a răspuns:

Eu iti recomand sa faci ceti spune inima!

| ubbbabiby a răspuns:

La 15 ani dragoste? Hmm. DEpinde de corpul tau nu toate femeile se deformeaza dupa ce fac dragoste. O zi buna. Funda?