| ElEnNnUtZzZa a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine aceasta categorie dar totusi sa incep.Sunt din Judetul Prahova si am trecut a 9 a si cred ca as avea sanse sa pic la elie radu in ploiesti... vreau si eu informatii cum ar fi cu ce medie se intra la filologie anul acesta daca este un liceu bun. A si am uitat sa mentionez ca media m-i-a iesit 6.42. Va rog dau funda doar daca primesc peste 5 raspunsuri si cei care cred ca o sa pice tot la elie radu la filo sa bage id acesta in lista kiduuu_elyxu Pa PA

1 răspuns:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu stiu daca o sa pici acolo pentru ca ai media mica si profilul s a infintat anul asta s ar putea sa fie medie mare peste 8 si ceva. nu stiu sigur dar sper sa intri unde vrei...

successs happyhappy