| LOVETOKNOWTHINGS45 a întrebat:

Buna TPU. Nu stiu de ce nu am avut niciodata o relatie, chiar daca sunt un baiat ok. Ca sa va ofer cateva detalii despre mine este ca sunt destul de destept, ador fizica si astrofizica, sunt frumos ( mi se spune constant asta si uneori chiar ma admir singur), sunt de statura inalta ( 1.85m), imi place sportul si nu sunt gras chiar slab si in general nu m-as considera o persoana nervoasa sau nerabdatoare. O calitate de a mea este ca imi place sa invat si sa cunosc lucruri noi mereu! Totusi aproape fiecare fata cu care am vorbit, a parut sa nu fie atrasa de mine, unele chiar radeau ironic de mine! Totusi vad alti baieti care sunt si mai urati si ciudati dar totusi au o prietena foarte frumoasa. Doar cateva fete m-au bagat in seama care sunt urate ( fara sa fiu dur) sau sunt cu un intelect redus. Totusi momentan chestia asta nu ma mai macina asa mult, fiindca am invatat sa accept realitatea si nu imi mai pun sperante intr-o relatie. Ce pareri aveti? Ar trebui sa mai incerc? Daca da cum ar trebui sa procedez? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Sunt în aceeași situație,și îți spun din propria experiență că dacă nu ai reușit până acum, nu are rost să ai remușcări în privința asta. Eu unul am învățat că mai bine mă axez pe ceea ce mă definește, pe talentele mele, iar atunci când va fi nevoie poate voi cădea și în cine știe ce idilă. Merită să încerci și tu. Fete sunt o grămadă, dar timpul pe care îl irosești cu toate ignorantele nu o să mai fie. happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand eram pe la 20 aveam un sef destul de misto dar smecher pe alta parte ii placea sa linguseasca angajatii ca sa le dea sperante in timp ce ii mai lasa sa isi faca de cap ca sa nu fie stresati la servici. I-am zis daca stie o fata serioasa pentru mine pentru ca gaseam drogate si betive de fel, pe net tot asa erau vai de ele. Mi-a zis baiete afara sant multe care e problema? Nu se poate sa nu prinzi ceva decent pentru tine. I-am zis ca nu am sanse eram terminat cu increderea. Mi-a zis uite sa stii ca ele la fel cum zici tu ca nu te vrea nici una chinuindute fug de tine sau nu te baga in seama pentru ca arati bine la fizic si fata, au parerea ca multe umbla dupa tine si nu isi bazeaza increderea sa iti ofere o sansa. De atunci am ajuns mai nesimtit si am atras mai multe femei doar pentru nevoile la pat, viata asta e o problema destul de mare daca esti bun te baga in pamant, daca esti smecher si sever ai de castigat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Uneori chiar ma admir singur. Aici e problema
aproape fiecare fata cu care am vorbit. Deci nu toate, aproape toate. Dar cele ne incluse în toate, ce s-a întâmplat cu ele? Și doar ai vorbit. Doar să vorbești, nu este suficient.Și cum aik vorbit, despre ce?
unele chiar radeau ironic de mine! Ei, acestea erau cele mai ok, căci pe acestea le-ai impresionat.
Doar cateva fete m-au bagat in seama care sunt urate. Cât de urâte? Dacă spui că o femeie e urâtă înseamnă cu nu ai băut destul. si nu imi mai pun sperante intr-o relatie. Orice acțiune are o orientare spre viitor. Fără speranță, nu are rost să încerci nimic.
Daca da cum ar trebui sa procedez? Să aplici un principiu. Cea mai bună ( frumoasă, deșteaptă) e cea pe care o ai.

| Catrice a răspuns:

Urâți nu se laudă și nu se dau aroganțihee hee

| siriusblack98 a răspuns:

Îmi place că i-ai dat fundă unuia care ți-a zis că fetele ce nu-ți acordă ție atenție sunt ignorante. Amice, realitatea este că ai o problemă pentru care lumea te evită. Din ce se poate înțelege ești arogant și te consideri superior. Garantez că din cauza asta nu pierde nici una timpul cu tine. Plus că din moment ce tu ai impresia că tot ce-i mai bun și frumos ți se cuvine, habar n-ai să abordezi o fată. Ai spus că ești deștept și frumos + că te admiri singur în oglindă. Să îți spun o treabă pe care a zis-o cineva mai deștept și inteligent decât toți de pe aici:
" Oamenii deștepți sunt plini de dubii în timp ce proștii sunt plini de încredere ".

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Modestia se numără printre calitățile tale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te prea auto caracterizezi singur, te consideri deștept, te "admiri" singur, ești frumos. Te plângi că nu ai femeie și consideri urâte toate cu care ai vorbit. Dar te gândești că poate nu la fel de "frumos" te văd și alte fete/femei? Lasă pe ele să te laude, lasă pe ele sa te aprecieze și nu te mai lăuda singur. Iar dacă erai asa frumos nu postai întrebarea asta pentru ca un om chipeș și bine făcut, iubitor de sport și toate cele, nu trăiește virgin la ce vârstă poate ai. Așa că nu mai vinde castraveți la grădinar, ca nu ține.

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumusețea a ceva relativ happy la fel și cu virginitatea. big grin Sunt urâți și urâte care își încep viața sexuală și șunt frumoși și șmecheri care nu și viceversawinking Eu nu mi-am început-o și nici nu sufăr și mă regăsesc și eu în calitățile de admirație descrise de el, doar că eu nu îmi doresc relații. Nu mai generaliza!winking Sănătate! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

M-ai uns pe suflet, ce sa îți zic. Parca este în filmele romantice.

| Cehoslovacia a răspuns:

Uratii aia au ceva ce tu n-ai din moment ce au gagici faine si tu nada