| TaraXdd a întrebat:

Nu sunt grasa, dar am picioarele duse un fel intr-o parte (zici ca-s para laughing ) sper sa intelegeti. Daca stiti ceva exercitii ce sa fac sa le am si eu drepte, normale...v-as fi recunoscatoare. Funda! kiss

1 răspuns:
| roxkiss a răspuns:

Salut, am aceeas problema, dar nu e problea e frumos sa ai corp para )) la mine e asa, eu acum incerc sa slabesc vreo 4, 5 kg, si sa fie picioarele mai subtiri, acum am mincat o bumboana ahhahha)), incearca pilates pentru picioare, dar o sa-ti faci mai multi muschi, daca e asa forma, nu o poti schimba, poate doar modela un pic )), succes ))