| ymary a întrebat:

O prietena de-a mea este certata cu un prieten dintr-un motiv pe care ea nu il cunoaste. El zice ca este suparat pe ea dar nu vrea sa spuna motivul. Si-a cerut si scuze (ea) dar nu a avut efect, tot suparat a ramas. Ce ar trebui sa faca sau ce ar trebui sa-i spuna ca sa se impace cu el?

1 răspuns:
| Ciocoloco22 a răspuns:

Pai isi cere scuze asa degeaba? Fara sa stie de ce? Daca chiar tine la ea trebuie sa ii spuna ce are de e suparat, nu poate sa stea asa oh go on Si pana atunci sa il lase in pace o zi, doua sa se linisteasca si sa'i spuna sa iasa la un suc sa vorbeasca si atunci trebuie sa poarte o discutie serioasa cu el si atunci decide daca chiar merita sa se mai impace cu el:*